Fascynujący świat średniowiecznej architektury – nowy quest rowerowy w Gminie Dąbrówno.

Ogłaszamy ukończenie projektu „Sieć edukacyjnych gier terenowych i szlaków geocachingowych”, realizowanego przez Stowarzyszenie Krainy Drwęcy i Pasłęki.

W specjalnej aplikacji mobilnej, dostępnej na https://questy.org.pl/, odkryjecie aż 8 fascynujących szlaków questowych, które zabiorą Was w niezapomnianą podróż przez wyjątkowe miejsca naszych gmin:

1. Gmina Dąbrówno – Odkryjcie fascynujący świat średniowiecznej architektury.
2. Gmina Grunwald – Podążajcie śladami Władysława Jagiełły.
3. Gmina Jonkowo – Zagłębcie się w bogactwo zabytków architektury sakralnej.
4. Gmina Łukta – Wyprawa rowerowa pośród przyrodniczych cudów.
5. Gmina Miłakowo – Odkrywajcie urocze dwory i pałace.
6. Gmina Morąg – Wyruszajcie w podróż śladami św. Jakuba.
7. Gmina Ostróda – Przemierzajcie malownicze Wzgórza Dylewskie na rowerze.
8. Gmina Świątki – Zanurzcie się w pięknie zabytków architektury sakralnej.

W GCKB dostępna jest wydrukowana ulotka z questem zlokalizowanym w naszej Gminie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do odkrywania nowych miejsc i udziału we wszystkich naszych questach.

To niepowtarzalna okazja do poznania piękna naszego regionu i spędzenia czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie przygody i nowych doświadczeń.

Udanej przygody!